Muslimští duchovní v USA učí děti násilí a nenávisti

1. 02. 2012 17:30:00
V posledních pěti létech jsem navštívil 250 islámských center, mešit a islámských škol v USA. Záměrem návštěv bylo zjistit, co učí islámští učitelé mládež a nevinné děti. Co jsem zjistil, bylo odporné, smutné, neuvěřitelné, děsivé, ale nejhorší je fakt, že americká vláda toto nebezpečí úmyslně zlehčuje. Muslimské děti jsou vychovávány k nenávisti k Americe, k naší vládě, k našim důstojníkům a ke všem nemuslimům.
Dave Gaubatz
Dave Gaubatz

Americká média a političtí lídři nás programově nabádají věřit, že výchova islámu k násilí se týká pouze Blízkého východu. Nejčastěji nám ujazují, jak jsou arabské děti vedeny k nenávisti k Izraelcům. Politická korektnost už nedovoluje informovat, že muslimské děti jsou vedeny k násilí a nenávisti všude ve světě, zejména u nás v Americe. Sedmileté muslimské děti jsou vyučovány, že asimilace v Americe je ponižující a znesvěcuje islám. Muslimové v USA je učí, že představitelé armády USA jsou nepřátelé islámu a že je oprávněné zabít kohokoli, kdo znesvěcuje či utiskuje islámskou ideologii. Jako příklad uvedu tři významné mešity.

Dar al Hijrah, Falls Church (Virginia)
Al Farooq, Nashville (Tennessee)
At Taqwa, Brooklyn (New York)

Duchovním v mešitě Dar al Hijrah byl od ledna 2001 do roku 2002 Anwar al-Awlaki. Jeho kázání poslouchali také Khalid al-Mihdhar, Nawaf al-Hazmi a Hani Hanjour, tři sebevražední atentátníci z 11.září 2001. Několik týdnů jsem s mými pomocníky sledoval činnost v mešitě Falls Church, odkud islámské knihkupectví Halaco dodává wahabistickou literaturu o islámu muslimům v Americe. Strávil jsem hodiny v rozhovorech se zaměstnanci knihkupectví a s jedním z nich jsem pokračoval v debatě i u něj doma.

Knihkupectví má zvláštní oddělení pro muslimské děti a jeho učebnice jsou distribuovány do muslimských škol v USA. Obsah učebnic je v naprosté většině o islámském právu šaría a o džihádu. Obdržel jsem DVD a knihy od islámského duchovního Ahmada Sakra, který cestuje napříč Spojenými státy a vyučuje v islámských školách islámské právo šaría. Na jeho DVD učí muslimské děti nenávidět americkou vládu, nabádá je k nerespektování zákonů USA, poněvadž její vládní představitelé skončí v pekle.

Knihkupectví Halaco poskytuje manuály jak zničit Ameriku a jak zabít každého, kdo utlačuje islám. Jsou v nich návody jak získat zbraně, včetně zbraní hromadného ničení. Přestože to odporuje americkým zákonům, knihkupectví má povolení k činnosti od americké vlády. Ještě horší situace je v mešitě Al Farooq. Strávil jsem v ní se svým týmem několik týdnů. Také tam jsou k dispozici knihy a DVD s návodem jak svrhnout vlády, které utiskují islám. Učebnice informují o vynucených svatbách nezletilých dívek v Afghánistánu a Saúdské Arábii a tato praxe se šíří už i v Nashville (Tennesse).

V mešitě Al Farooq nám vyprávěla sedmiletá dívka, jak byla bita svými islámskými učiteli a nakonec provdána za muslima. Zástupci města se zdráhali něco proti tomu podniknout. Policejní senior nám vysvětloval, jak se městská policie bojí dostat se do konfliktu s islámskou Radou pro americko-islámské vztahy (CAIR=Council on American-Islamic Relations). Žádná instituce nebyla ochotna nešťastné dívence pomoci.

Mešitu At Taqwa v Brooklynu (New York) je vedena islámským duchovním, který je nejen hlavním dodavatelem financí pro CAIR, ale rovněž cestuje napříč USA a hlásá násilnou islámskou ideologii. Je jím imám Siraj Wahhaj.

Tento muž je pro USA nejvíce nebezpečný. Také on učí, že Amerika je zlo a ve svých pátečních kázáních tento islámský učenec hlásá mimo jiné:

„Odmítám následovat koloniální pány, chci šaríu, chci islám. Chceme vládu islámu. Jediné, co chceme, je návrat zlaté generace islámu. Pro bojující za Alláha není podstatný druh zbraně. Jsou možné i zbraně nukleární. Je-li víra v Alláha, postačí i dýka! Je-li Alláhova vůle, abyste zvítězili, pak zvítězíte. Je to Alláh, kdo bojuje. Vede-li Alláh vaši ruku, pak vyhlásím válku proti každému, kdo je nepřítel mých přátel. Budeme-li bratři a sestry ve válce, a jednou v ní budeme, věřte mi, pak to bude proto, že jsme bojovníci džihádu. Jestliže nám Alláh boj nařizuje, pak nás nikdo nezastaví.“

V důsledku takových kázání zastřelil své kamarády major Nidal Hasan na vojenské základně ve Ford Hood. Dokud muslimští rodiče neodsoudí výuku svých dětí k násilí a nenávisti, bude zločineckých islámských učitelů přibývat.

autor: Dave Gaubatz, bývalý federální agent, expert na arabštinu a terorismus napsal několik knih.

http://familysecuritymatters.org

Autor: Karel Orlík | středa 1.2.2012 17:30 | karma článku: 31.40 | přečteno: 2025x

Další články blogera

Karel Orlík

Byl francouzský soudce „zhulený“?

Soudci jsou snad v každé zemi v pokušení považovat se za „stát ve státě“. Nad jejich rozsudky zůstává někdy „rozum stát“. Bojuje s nimi americký prezident Trump i izraelský premiér Netanjahu.

17.7.2019 v 6:01 | Karma článku: 38.94 | Přečteno: 1454 | Diskuse

Karel Orlík

Jakou má šanci Dohoda století?

V americké iniciativě mi chybí další odvážný, leč důležitý krok k pravdě: uznat, že sice existují Arabové v Palestině, ale neexistuje žádný „palestinský národ.“

15.7.2019 v 6:01 | Karma článku: 16.09 | Přečteno: 225 | Diskuse

Karel Orlík

Konference v Evianu zpečetila osud evropských Židů

Ve dnech 6. -15. července 1938 se uskutečnila konference, na kterou by svět nejraději zapomněl. Konference v Evianu byla pro židovský národ nejvýznamnější konferencí v historii.

5.7.2019 v 7:47 | Karma článku: 22.88 | Přečteno: 424 | Diskuse

Karel Orlík

Levičáci z univerzit USA, EU a Izraele „školí“ Bundestag

V pátek 17. 5. 2019 odsouhlasil německý parlament drtivou nezávazný návrh: „Hnutí za bojkot Izraele, stažení investic a uvalení sankcí je antisemitské.“

24.5.2019 v 6:59 | Karma článku: 27.01 | Přečteno: 735 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Jiří Čumpelík

Chce to klídek. Ústava ČR porušena nebyla a koaliční smlouva nemůže omezovat Ústavu ČR

Prezident ČR Miloš Zeman rozhodl a to je platné rozhodnutí. Michal Šmarda ministrem kultury nebude, bez ohledu na stanovisko Andreje Babiše, či Jana Hamáčka.

19.8.2019 v 1:30 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 27 |

František Stočes

Přehled politické podpory družstevnictví /5/

Osudovým problémem Západu, je, že ekonomika, generující mj. demokracii, solidaritu a spravedlnost, zde tvoří pouhých 5%; zatímco jejích 95% plodí predátorství, individualismus a egoismus. Západ se tak vyvinul v anomální civilizaci

19.8.2019 v 0:48 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 26 | Diskuse

Zdeněk Trinkewitz

Češi, dnešní režim zastupitelské demokracie partají vám lže

Straší vás deficity státního rozpočtu, „utahuje vám opasky“ řízenou inflací a zvyšováním nepřímých daní, ale zisky soukromých korporací a příjmy jejich majitelů a „hlavounů“ jsou pro ni nedotknutelné

18.8.2019 v 23:10 | Karma článku: 5.69 | Přečteno: 94 | Diskuse

Petr Čejka

Ústavní žaloba na prezidenta hazardní hrou nezodpovědných

Spousta komentátorů, novinářů, blogerů a samozřejmě i opozičních politiků si v této chvíli pohrává s nezodpovědnou myšlenkou v podobě ústavní žaloby na prezidenta republiky, opomíjejí přitom podstatnou díru v ústavě.

18.8.2019 v 23:05 | Karma článku: 5.94 | Přečteno: 116 | Diskuse

Jan Dvořák

Když je Partie a Moravec nejvíc zapotřebí, mají letní odstávku!

Neděle zase k nepřežití. Nejenom pro věrné diváky poledních diskusí, kteří nedočkavě stříhají metr, aby věděli, „za kolik“ se k nim oblíbené pořady vrátí, ale i politici trpěli. Nevyužitím mluvidel.

18.8.2019 v 20:41 | Karma článku: 8.53 | Přečteno: 208 | Diskuse
Počet článků 216 Celková karma 25.97 Průměrná čtenost 1256
Zajímám se o dění okolo nás

Najdete na iDNES.cz